Project Description

Tecar to przeprowadzana za pomocą aparatów Tecar Winback innowacyjna forma terapii, łącząca terapię manualną z działaniem prądów o wysokiej częstotliwości. Stosowanie wysokoenergetycznej rehabilitacji Tecar powoduje naturalną stymulację komórek i w efekcie szybszą regenerację tkanek. Terapia Tecar przeprowadzana jest za pomocą aparatów do terapii Tecar przez głębokie przegrzewanie tkanek.

Co oznacza termin TECAR?

Termin TECAR stanowi skrót od nazwy Transfer of Energy- Capacitive And Resistive. Przesyłanie energii elektrycznej realizowane jest w tym przypadku za pomocą dwóch rodzajów elektrod: pojemnościowych i rezystywnych. Elektrody pojemnościowe  przeznaczone są do terapii mięśni i innych tkanek miękkich zawierających dużo elektrolitów oraz znajdujących się na niewielkiej głębokości. Elektrody rezystywne z kolei wykorzystywane są w terapii tkanek niskiej zawartości elektrolitów, takich jak kości, ścięgna czy więzadła. Ich działanie jest wielostawowe i głębokie.

Energia Winback umożliwia leczenie wielu jednostek chorobowych związanych z układem mięśniowo-szkieletowym. Jest bezbolesnym i nieinwazyjnym rodzajem terapii, który jest niezwykle ceniony przez pacjentów. Pacjenci podczas zabiegu odczuwają delikatne ciepło w obrębie tkanek poddawanych leczeniu.

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek

8:00 – 21:00

Sobota

8:00 – 15:00

+48 530 677 600

ul. Wiślana 48, Łomianki

Pracujemy metodami:

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ

Potrzebujesz pilnej pomocy? Nie zwlekaj, już dzisiaj zapisz się na wizytę do Rehabilitacji Łomianki. Nie jesteś wstanie do nas dojechać? Zamów wizytę domową! Wszystkie rezerwacje pod numerem telefonu:

+48 530 677 600